Hakkımızda

KolayTaşın Hakkımızda

 Kolay Taşın Nakliye Şirketi, 1953 yılından bu yana Türkiyenin her yerine hızlı, güvenli ve kolay taşımacılık hizmeti sunan Mehmet Çolakoğlu Nakliyat kuruluşu olup, size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Şirket, taşımacılık alanında çağdaş teknolojilere ve işlevsel ürünlere yatırım yaparak, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için çaba sarf etmektedir. 

KolayTaşın Nakliyat Firması, güvenilir ve kaliteli çözümler sunmak için yüksek standartlarda ürünler, hizmetler ve teknolojiler sunmaktadır.şterilerinin güvenliğini, konforunu ve zamanını her zaman ön planda tutmaktadır.

Kolay Taşın, konforu ve kullanım kolaylığını sağlamak için her zaman en yeni çözümleri geliştirir. 

Şirket, taşınma sırasında müşterilerin güvenliğini, konforunu ve zamanını her zaman ön planda tutmaktadır. Kolay Taşın olarak, her müşterinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde, özel çözümler sunmak için çalışmaktayız.şterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, her zaman kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Kolay Taşın Nakliyat neler yapar?

Kolay Taşın Nakliyat, ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı, ambalajlama ve depolama gibi konularda hizmet sunmaktadır. Şirket, aynı zamanda anlaşmalı kuruluşlar aracılığıyla uluslararası taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.

istanbul evden eve nakliyat

Kurumsal Hizmetler